ثبت نام با تم بهاری و هفت سین

طبق رسم هر سال آتلیه کودک کفشدوزک امسال نیز افتخار عکاسی و همراهی شما عزیزان را در ثبت عکسهایی با هفت سین و بهاری را داریم . نمونه عکسهای تم امسال متعاقبا در همین صفحه بمحض کامل شدن دکور قرار خواهد گرفت . وقت دهی بصورت یک ساعت و بدون محدودیت در انتخاب عکس خواهد بود . دکورهای امسال به ترتیب ۲ دکور مربوط به هفت سین و ۳ دکوربا تم بهاری خواهد بود . در صورت تمایل از طریق فرم ثبت نام زیر اقدام فرمایید تا همکاران ما جهت هماهنگی و وقت دهی قبل از آغاز فراخوان با شما تماس حاصل نمایند .
فرم ثبت نام

نام و نام خانوادگی کوچولو

موبایل

سن کوچولو

نحوه آشنایی با ما

حدود وقت مورد نظر

تمایل به عکاسی فقط با دکورهای بهاری و هفت سین را دارید ؟

بلی
خیر

توضیحات

reserv
قوانین و نکات مهم !

مراجعه کنندگان در زمان ثبت رزرو و حضور در استودیو موافقت خود را با قوانین سایت اعلام می دارند و لذا هر کاربر موظف است قبل از اقدام به تعیین وقت و حضور در استودیو ، قوانین و نکات مندرج در این صفحه را مطالعه کند.

1 - پرکردن فرم رزرو وقت به معنای ثبت قطعی حضور در استودیو نمی باشد.

روال رزرو وقت در آتلیه کفشدوزک به این صورت می باشد که : پس از پر کردن فرم رزرو وقت طی ۲ الی ۶ ساعت ( در زمان روزهای کاری از ساعت ۱۰ الی ۱۹ بجز روزهای تعطیل ) از طرف اپراتور سایت آتلیه با کاربر تماس حاصل می شود و در صورت تایید وقت مورد نظر کاربر موظف است که مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان بابت تایید وقت ( پس از حضور در آتلیه مبلغ از حساب سفارش شما کسر خواهد شد ) به شماره کارت آتلیه واریز نماید ، لازم به ذکر است که مبلغ واریزی باید طی نهایتا ۲۴ ساعت پس از تماس اپراتور واریز شود در غیر اینصورت وقت رزرو شده ابطال خواهد شد . لازم به ذکر است که پس از واریز طی تماس تلفنی اطلاعات پرداختی جهت ثبت قطعی اخذ خواهد شد .

شماره کارت آتلیه جهت رزرو وقت :
6274121160956660 — بنام سیامک محیط آبادی — بانک اقتصاد نوین
6037991818847943 — بنام سیامک محیط آبادی — بانک ملی
در صورت کنسلی مبلغ بازگردانده نمی شود ، مگر در صورتی که ۴۸ ساعت قبل اطلاع داده شود .

2- پر کردن فرم رزرو بدون درج تاریخ مورد تایید نیست

آتلیه کفشدوزک در ایام خاص تغییراتی در سیستم وقت دهی خود میدهد و از آنجایی که در آن زمان روال معمول وقت دهی وجود ندارد روزهای فعال در سیستم رزرواسیون غیر قابل مشاهده می باشد . لذا پر کردن صرفا مشخصات در سیستم بدون مشخص کردن روز و ساعت قابل قبول نمی باشد . منظور از ایام خاص مناسبتهایی همچون یلدا ، نوروز و … می باشد که دوستان برای مراجعه از صفحه پیشنهاد ویژه می توانند اقدام نمایند.

3- در صورتی که تلفن اعلام شده در دسترس نباشد و یا اشتباه وارد شده باشد آتلیه وقت مورد نظر را تا ۱ روز برای کاربر حفظ می نماید . بدیهیست که در صورت عدم تماس از طرف کاربر وقت ابطال خواهد شد .

دوستانی که اقدام به رزرو وقت نموده اند در صورتی که طی ۶ ساعت بعد با آنها تماس حاصل نشد لطفا از طریق شماره تلفن های آتلیه تماس حاصل فرمایند ، در صورت رزرو وقت در ایامی که آتلیه تعطیل می باشد ( روزهای تعطیل و یا غیر از ساعت کار آتلیه ) در اولین فرصت پس از آغاز به کار آتلیه توسط اپراتور پیگیری می شود .

4- در صورت رزرو وقت در یک ساعت توسط چند کاربر آتلیه وقت مورد نظر را به کاربری خواهد داد که زودتر فرم را پرکرده است .

به دوستان بسته به رنج سنی کودک ، پیشنهادهایی می شود که با رعایت این نکات ما را در بالابردن هرجه بیشتر کیفیت عکاسی از کودکتان یاری می فرمایید :

نوزادان : قبل از حضور در استودیو نوزاد را تا جای ممکن بیدار نگه دارید و ترجیحا تا یک روز قبل فرزندتان را به حمام نبرید ، وسایل بهداشتی نوزادتان را بهمراه داشته باشید لازم به ذکر است که استودیو عکاسی کفشدوزک مجهز به فضایی جهت تعویض پوشک و امکاناتی برای خواب فرزند دلبندتان در نظر گرفته است ، پس به همراه داشتن وسایل اولیه کافی می باشد . در صورتی که کودک شما عادت خاصی برای آرام شدن دارد مثل موسیقی و یا اسباب بازی خاص آنرا بهمراه داشته باشید . لازم به ذکر است که عکاسی از این رنج سنی بصورت خواب می باشد پس پیشنهاد ما این است که تا جای امکان کودک خود را در استودیو بخوابانید .

از آنجایی که عکاسی از نوزادان کار بسیار حساس و مقدمات بهداشتی و حفاظتی را می طلبد آتلیه کفشدوزک این اطمینان را به شما والدین گرامی می دهد که با رعایت کلیه مسائل بهداشتی و حفاظتی به نتیجه دلخواه دست خواهید یافت .

نوپا : قبل از حضور در استودیو اسباب بازی و وسایلی که توجه کودک نسبت به آنها بیشتر جلب می شود و یا موسیقی که با آن آرام یا به وجد می آید را بهمراه داشته باشید . استفاده از پتو و لوازمی که باعث ایجاد خاطراتی خوش برای شما و کودکتان می شود نیز پیشنهاد می گردد .

خردسال : عکاسی از خردسالان در استودیو کفشدوزک به صورت ویژه و با تم های متفاوتی صورت می گیرد، این تم ها و نوع طرح ها میتواند بصورت اختصاصی نیز انجام پذیرد . گروه طراحی و عکاسی با درنظر گرفتن شرایط کودک ایده هایی پیشنهاد خواهند داد تا با اجرای آنها تصاویری متفاوت و جذاب حاصل گردد. از آنجایی که در این سن کودک فعال می باشد پیشنهاد می شود که وسیله یا جایزه ای قبل از حضور در آتلیه برای کودک خود در نظر بگیرید.

در پایان با آرزوی روزهایی خوش برای شما و با تشکر از اینکه کفشدوزک را بعنوان مجریی برای ثبت خاطراتتان انتخاب کردید کمال تشکر را داریم.