خدمات قابل ارایه آتلیه کودک کفشدوزک

چاپ عکس در استودیو کفشدوزک
شما می توانید عکس های انتخابی خود را از حدود ۴۰۰ فریم عکس ( بسته به همکاری کودک ) انتخاب و اقدام به چاپ نمایید ، خدمات چاپ عکس در آتلیه کودک و نوزاد کفشدوزک با بالاترین کیفیت و توسط بروزترین دستگاه های چاپ و در اسرع وقت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد . استودیو عکس کودک کفشدوزک محدودیتی در انتخاب تعداد و سایز ندارد این امکان جهت جلب رضایت هر چه بیشتر شما محیا گردیده .
آلبوم دیجیتال - ژورنال
چاپ ژورنال در استودیو عکس کودک کفشدوزک با برترین کیفیت و طراحی های ویژه ای صورت می پذیرد که از جمله این امکانات میتوان به : چاپ برروی کاغذهای ابریشمی با تراکم بسیار بالا و با بالاترین DPI چاپی ، امکان انتخاب نوع پوشش چاپی بصورت : متالیک – براق یا مات ، طراحی های ویژه و عکاسی اختصاصی جهت چاپ ژورنال و استفاده از استیج های ویژه جهت بالا بردن کیفیت خروجی ، امکان انتخاب سایز ژورنال در ۴ قطع مختلف و امکان سفارش قطع بصورت اختصاصی .
عضویت درکمپین آتلیه کفشدوزک
آتلیه کودک کفشدوزک برای مشتریان ویژه خود کمپینی تشکیل داده که با عضویت در آن این امکان را به شما خواهد داد تا ازمزایای ویژه آن همچون : شرکت در برنامه های عکاسی در فضای باز – ارسال اس ام اس و اطلاع از برنامه های ویژه آتلیه – تخفیفات ویژه – استفاده از تخفیفهای باور نکردنی در روز تولد کودکتان و یا ایام خاص و… استفاده نمائید . جهت ثبت نام در کمپین با ما تماس بگیرید !
ساخت ویدئو و کلیپ های خانگی
گروه طراحی ما همیشه بدنبال خلاقیت و ایجاد کارهای نو هستند ، این بار آتلیه کفشدوزک با دریافت کلیپ های آماتوری یا موبایل شما در طی رشد کودکتان و اصلاح یا خلق تصاویر و با بکار بردن جلوه های ویژه بهمراه استفاده از عکسهای آتلیه کلیپ های بسیار زیبا با موضوعیت های مختلف دست زده . برای مشاهده نمونه کارهای ویدئو کلیپ به آتلیه ما سر بزنید !
لیست قیمت آتلیه