تولد آتلیه کودک کفشدوزک تولد آتلیه کودک کفشدوزک

ثبت روزهای کودکی فرزندانمان نه تنها برای آینده آنها بلکه برای ما پدر مادر ها بهترین گنجینه است تا با مرور آنها لذت بزرگ شدن کودکانمان را به یاد آوریم.

همه ما بعد از سال ها از گذر عمر گاهی به گذشته ها فکر می کنیم و خاطرات خود را مرور می کنیم اما تنها مرور ذهنی آنها کافی نیست و ما نیاز به تصاویر ثبت شده داریم تا مارا به روزهایی که گذشت باز گرداند همانطور که یک رمان خوب، یک فیلم زیبا یا حتی یک اثر هنری را برای چند بار تماشا میکنیم، دقیقاً همین داستان را در مورد عکسهای خانوادگی هم داریم برای هر کدام از ما دیدن لحظه لحظه از گذشته بی نهایت جالب و خاطره انگیز است. به جرأت می توان گفت یکی از بهترین کارهایی که هر پدر و مادر یا حتی بزرگترها در حق کودکان می توانند انجام دهند، ثبت لحظات کودکی آنهاست.

    ایده راه اندازی آتلیه کودک از زمانی در ذهن من شکل گرفت که دخترم به دنیا آمد. من از جوانی عکاسی میکردم از زیبایی های طبیعت، از سفرهای مختلف، از محصولات تبلیغاتی و صنعتی و خیلی سوژهای دیگر ولی از زمانی که شروع به ثبت لحظات زندگی دخترم کردم، یعنی از همان روز اول تا به الان از تک تک عکس هایی که گرفته ام لذتی برده ام که نمی توانم آن را توصیف کنم. تصمیم گرفتم تا در این زمینه به صورت تخصصی وارد عمل شوم. شاید تولد دخترم مرا به این سمت هدایت کرد تا شاید بتوانم این حس را برای پدر و مادرهای دیگر هم به وجود آورم و اینگونه بود که آتلیه کفشدوزک متولد شد. این لحظات ناب هیچ گاه تکرار نمی شود، حتی قابل بازسازی هم نیستند بهترین پیشنهاد برای ثبت این خاطرات مراجعه به آتلیه تخصصی کودک و نوزاد کفشدوزک است.کادر حرفه ای کفشدوزک تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا لحظات ناب کودکی فرزندان دلبند شما را به بهترین نحو ثبت کنند و در جمع آوری آلبوم عکس فرزندانتان نقش کوچکی داشته باشد.

 

 

 

 

مقالات مرتبط مقالات مرتبط