عکاسی از کودک در سنین مختلف
1396/01/20 | تعداد نظرات :0
عکاسی از کودک در سنین مختلف

در این مطلب قصد داریم در خصوص رعایت سن در عکاسی از کودکان با شما صحبت کنیم. قبل از هر چیز از شما خواهش می کنیم به قسمت نمونه کارهای آنلیه کفشدوزک در صفحه اصلی وب سایت آتلیه کفشدوزک مراجعه کنید و دسته بندی های مختلف ما را مشاهده بفرمایید این دسته بندی ها به همان دلیلی ایجاد شده اند که ما قصد داریم درخصوص آن ها در عکاسی از کودکان با شما صحبت کنیم.

همانطور که در وب سایت آتلیه کودک کفشدوزک مشاهده می کنید بنا به دسته بندی های گوناگونی که انجام شده است حالات کودکان، رنگ بندی استفاده شده و دکورها متفاوت می باشد در عکاسی از کودک این نکته بسیار مهم است که چه خود شما در خانه یا در آتلیه کودک هنگامی که قصد عکس گرفتن از فرزند خود را دارید سن کودک و روحیاتی که از کودک خود درهمین سنین کم سراغ دارید را در نظر بگیرد و لباس و دکور و رنگ بندی را مناسب با آن انجام دهید، حتی اگر کودک شما در مرحله نوزادی می باشد اما شما به عنوان والدین یک حس نسبت به روحیات کودک خود دارید تمامی این ها را در عکاسی از کودک مد نظر بگیرید یا از اتلیه کودک بخواهید که ان ها را رعایت کند

در خانه یا آتلیه کودک از فعالیت کودک  خود هنگامی که مشغول به انجام کار مورد دلخواهش می باشد عکس بگیرید یا در فضای باز کودک شما در حال انجام فعالیت و بازی به صورت گروهی یا انفرادی می باشد همیشه آماده برای عکاسی از کودک خود باشید و دوربین خود را آماده نگه دارید .

در عکاسی از کودک معصومیت او را به تصویر بکشید و این پارامتر را همیشه در عکاسی از کودکان در خانه یا آتلیه کودک مد نظر خود قرار دهید.

از کودک خود عکس های مناسبتی بگیرید به بهانه های مختلف و مناسبت های گوناگون می توانید به آتلیه های کودکی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و عکس های کودک خود را به ثبت برسانید یا خودتان در منزل مانند انچه قبلا گفته شد اقدام به ساخت دکور مناسبتی کرده در آتلیه کودک خانگی خود از فرزندانتان عکس بگیرید.

همانطور که می دانید کودکان به سرعت بزرگ می شوند و ردپای این رشد جسمانی را می توان در چهره آنها به سرعت مشاهده کرد از این تغییرات عکس بگیرید و برایش مراحل رشد را پر از خاطره کنید. اگر خودتان نمی خواهید یا توانایی این کار را ندارید با یک آتلیه کودک قرارداد ببندید و در زمان بندی های مختلف تغییرات سریع و لذت بخش کودک خود را ثبت کنید و در آینده به خودش هدیه دهید.

با کودکان بازی کنید با او دوست باشید بگذارید کودک در کنار شما احساس راحتی کامل کند در این لحظات بهترین موقعیت ها برای عکس گرفتن از او پیش می آید تنها لازم است به یک آتلیه کودک حرفه ای مراجعه کنید تا ان ها لحظه لحظه خاظرات شما را به ثبت برسانند.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی