عکاسی مدلینگ از کودک
1396/01/22 | تعداد نظرات :4
عکاسی مدلینگ از کودک

همانطور که در قسمت نمونه کارهای آتلیه کودک کفشدوزک مشاهده می کنید قسمتی به نام مدلینگ وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین سبک ها برای عکاسی از کودک در اتلیه های کودک به درخواست والدین می باشد. در این مطلب می خواهیم به چندین مورد که باید در خانه یا اتلیه کودک جهت عکاسی مدلینگ از کودک و نوزاد مورد توجا قرار گیرد اشاره کنیم :

عکاسی مدلینگ کودک
این سبک از عکاسی علاوه بر پرطرفدار بودن در بین مراجعین به آتلیه های کودک یکی از دشوارترین سبک های عکاسی از کودک و نوزاد نیز می باشد قبل از هر چیر لازم می دانیم که یک موضوع را خدمتتان اعلام کنیم که در عکاسی مدلینگ هنگامی که شما سوژه خوبی برای عکس به همراه خلاقیت و نگاه حرفه ای داشته باشید دیگر به فکر تجهیزات انچنانی برای عکاسی مدلینگ از کودک خود نباشید می توانید با هر دوربین یا همانطور که قبلا برایتان توضیح دادیم از موبایل برای عکاسی از نوزاد یا کودک خود استفاده کنید.
نکته دیگری که باید در عکاسی مدلینگ از کودک خود مورد توجه قرار دهید مدلی می باشد که قرار است کودک را در ان حالت قرار دهید اولین مسئله این است که ان حالت برای قرا گرفتن کودک در ان حالت پایدار باشد تا بتوانید به راحتی عکاسی مدلینگ خود را انجام دهید.


عکاسی مدلینک از نوزاددر عکاسی مدلینگ از کودک به ابزارهای جانبی بسیار نیاز پیدا می کنید در نظر بگیرید که شما با فرد بزرگسال سر و کار ندارید شما یک کودک را برای عکاسی بعنوان سوژه خود انتخاب کرده اید پس ابزارهای جانبی بنا به حالتی که قصد عکاسی از کودک را دارید برای شما می تواند مهم باشد و باید به ان دقت بسیار کنید .
در این نوع عکاسی رنگ بندی و تم و قاب بندی مناسب را حتما مد نظر قرار دهید.
در عکاسی مدلینگ از کودک در واقع شما از یک ژست خاص کودک در حال عکاسی می باشید همانطور که در صنعت فشن برای تبلیغ از یک ژست خاص سوژه شروع به عکاسی می کنند پس در واقع شما در مقام کارگردان قرار دارید از ژست های متفاوت عکس بگیرید و در نهایت در میان ان ها دست به انتخاب بزنید.
برای عکاسی مدلینگ فضاهای محیطی متفاوت با نورپردازی های گوناگون را مد نظر قرار دهید و همه حالات را امتحان کنید تجربه به رشد خلاقیت شما بسیار کمک می کند
لباس ها گوناگون و فانتزی در محیط های متضاد می تواند فضاهای مناسبی را برای عکاسی مدلینگ از کودک برای شما بوجود بیاورد
از ابزارهای گوناگون در اطرافتان برای ایده گرفتن و ساختن فضای مناسب برای عکاسی مدلینگ از کودک استفاده کنید .

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی