آموزش های عکاسی کودک آتلیه کفشدوزک
1396/01/22 | تعداد نظرات :0
آموزش های عکاسی کودک آتلیه کفشدوزک

آتلیه کودک کفشدوزک بعنوان یک آتلیه تخصصی در زمینه عکاسی از کودکان قصد دارد در سری مقالاتی که در این محیط منتشر می کند به عکاسی شما از کودک تان کمک کند لذا آتلیه کودک کفشدوزک سعی می کند در سری مطلب های آینده موارد آموزشی لازم جهت حرفه ای شدن در عکاسی کودک را در اینجا برای شما کاربران گرامی منتشر کند .
در هر مقاله همانند مطلب های گذشته در خصوص یک موضوع مربوط به چگونگی عکاسی از کودکان صحبت می کنیم . یکی از مواردی که مراجعین به آتلیه کودک کفشدوزک همیشه هنگام مراجعه به اتلیه یا پس از بازدید از صفحه نمونه کارها از طریق فرم تماس با ما مورد پرسش قرار می دهند چگونگی عکاسی از کودکان و رعایت اصول لازم برای عکاسی از کودک می باشد در مطالب گذشته به چندین مورد اشاره کردیم و سعی می کنیم در مطالب اینده نیز این اصول را با شما درمیان بگذاریم.
آموزش عکاسی از کودک

اولین موردی که شاید زیاد مورد توجه قرارنگیرد علاقه به عکاسی و به خصوص عکاسی از کودک که لازمه آن علاقه به کودکان می باشد است واضح است که کسی که به عکاسی علاقه ای ندارد قطعا اگر دارای یک اتلیه مجهز نیز باشد نمی تواند خلاقیت لازم برای انتخاب سوژه و مدیریت سوژه به خصوص کودک را در فرآیند عکاسی از خود بروز دهد.
ما به شما پیشنهاد می دهیم نمونه کارهای موجود در وب سایت اتلیه کودک کفشدوزک را با نمونه کارهای موجود در وب سایت دیگر مقایسه کنید و کاملا هم بی طرفانه قضاوت کنید بخوبی مشاهده می کنید که اتلیه کودک کفشدوزک علاقه به عکاسی و در راس ان علاقه به کودک و عکاسی از کودک را در راس کار خود قرار داده است
فرض کنید شما قصد دارید از یک کودک عکس پرتره بگیرید باید دست از جدی بودن بردارید لبخند بزنید وارد فضای کودک شوید همانطور که کودک قصد کشف محیط خود را دارد شما به عنوان یک عکاس کودکان اراده به کشف کودک داشته باشید اگر یکبار به اتلیه کودک کفشدوزک مراجعه کنید در میان پرسنلی که در ارتباط با کودک قرار دارند به خوبی شاهد این موضوع خواهید بود.
در عکاسی از کودکان لازم نیست که از روش های امتحان شده و تکراری استفاده کنید مثلا می توانید از کودک عکاسی مدلینگ انجام دهید دقیقا مانند یک بزرگسال این نوع عکاسی به خلاقیت شما کمک می کند.

آتلیه عکاسی از کودک
نکته دیگری که هنگام عکاسی از کودک باید مورد دقت قرا دهید موقعیت مکانی می باشد که می خواهید در ان عکاسی انجام دهید فرض کنید هنگام عکاسی می خواهید فضای اطراف کودک در عکس موجود باشد در این صورت شما در عکس داری پس زمینه می باشید ولی فرض کنید علاقه ای به فضای اطراف ندارید پس باید تمرکز را روی سوژه قرار دهید و پس زمینه عکس کودک تقریبا مات باشد
با زهم به شما پیشنهاد می کنیم از صفحه نمونه کارهای آتلیه کودک کفشدوزک بازدید کنید قطعا ایده های جالبی بدست خواهید آورد آن ها را به کارگیرید و به عکاس حرفه ای کودک تبدیل شوید .

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی