دوربین عکاسی، غول ترسناک کودکان
1396/03/24 | تعداد نظرات :0
دوربین عکاسی، غول ترسناک کودکان

بعضی از بچه‌ها با دیدن مکان‌های جدید که با وسایل آن آشنایی ندارند و حتی از شکل و شمایل دوربین عکاسی به وحشت می‌افتند. فلش‌ها از دیگر وسایل آتلیه‌ عکاسی کودک هستند که ترس بچه‌ها را بیشتر می‌کنند. این تصاویر برای آینده کودک ثبت می شود تا از آن لذت ببرد نه اینکه بدترین خاطره را در ذهن کودک به یادگار گذاریم. آتلیه کفشدوزک برای مقابله با این ترس نکاتی را در مقاله ترس کودکان هنگام عکاسی تهیه کرده که خواندن آن کمک زیادی به والدین و عکاسان خواهد کرد.

برای مثال:

·         ژست‌های گوناگون و سخت برای آنها در نظر نگیرید تا این کار بیش از اینکه هست برای آنها خسته‌کننده نباشد. مخصوصاً درباره کودکان خجالتی‌تر از این کار بپرهیزید.

·         تعریف کردن داستان‌های کودکانه برای آنها حسابی آنها را در حین کار سرگرم می‌کند.

·         برای هدایت نگاه کودک در زمان عکاسی از عروسک‌ها و از اسباب‌هایی که دوست دارد استفاده کنید.

·         تا حد امکان برخی کودکان را لمس نکنید. ممکن است ترس آنها بیشتر شود. در این کار از خانواده‌اش کمک بگیرید.

·         امر و نهی کردن به کودکان اصلاً کار درستی نیست و احتمال اینکه به حرفتان گوش کنند کم است. تازه ممکن است باعث ترس یا گریه آنها شود.

·         ترس کودکان را با آرامش کم کنید، اگر کودک به گریه بیفتد تا آرام شود و صورت او برای عکاسی آماده شود، زمان زیادی را از دست می‌دهید. 

چند نمونه از نکات قابل توجه در عکاسی کودک هستند که باید در نظر گرفته شود، آتلیه کودک کفشدوزک با کادری مجرب و حرفه ای در امر عکاسی کودک و نوزاد آرامش را در محیطی کاملا بهداشتی برای فرزند شما فراهم کرده تا به عنوان یکی از بهترین آتلیه کودک در تهران تصاویری تکرار نشدنی را برای شما به ثبت رساند.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی