اخبار مرتبط ایده های خلاق برای آلبوم کودک و نوزاد

ایده های خلاق برای آلبوم کودک و نوزاد

زمانی که شما به بهترین آتلیه کودک و نوزاد مراجعه می کنید پس از اتمام عکاسی کودک یک آلبوم کاملا تخصصی و حرفه ای به شما ارائه می کنند ولی شاید شما همیشه فرصت مراجعه به آتلیه تخصصی کودک و نوزاد را نداشته باشید به همین دلیل باید به دنبال راهی برای تهیه آلبوم شخصی خود باشید. آتلیه کفشدوزک در این مطلب شما را با بهترین ایده های تهیه آلبوم کودک آشنا می کند.

انتخاب مکان مناسب عکاسی کودک

یک مکان ثابت و مناسب برای عکاسی انتخاب کنید، از زمانی که کودک متولد می شود تا یک سالگی هر ماه برای شما می تواند یک سوژه ارزشمند باشد. یک شی انتخاب کنید گل، بادکنک، عروسک، قلب و... توجه داشته باشید وسیله ای را انتخاب کنید که بتوانید در هر ماه آن را تکرار کنید و هر ماه با توجه به سن کودک آن را اضافه کنید هر ماه یک گل در همان مکان همیشگی می تواند عکس های زیبایی را برایتان به یادگار بگذارد.

آلبوم های مجازی بسازید

شما می توانید با نصب نرم افزارها و اپیلیکیشن های ویژه عکاسی کودک زیباترین عکس ها را به صورت یک آلبوم نگهداری کنید و هر زمان که خواستید آنها را تبدیل به آلبوم کاغذی کنید. Kidlee و اینستاگرام نمونه هایی از این نرم افزارها هستند.

اولین ها را ثبت کنید

در عکاسی کودک اولین اتفاقاتی که هر ماه برای کودک رخ می دهد اهمیت زیادی دارند اولین زمان خواب، اولین باری که شما را صدا می زند و... حتما این موارد را بنویسید و در عکس ها ثبت کنید تا هیچوقت فراموش نشود. حتی زمانی که به آتلیه کودک برای عکاسی کودک مراجعه می کنید نیز این اولین ها را همراه داشته باشید.

عکاسی کودک

آلبوم کودک و دفتر خاطرات

در کنار آلبوم کودک صفحاتی را قرار دهید که امکان نوشتن خاطرات در آن وجود داشته باشد حتی می توانید خاطره روز عکاسی را نیز در آن بنویسید، مطمئن باشید بعدها از خواندن آنها لذتی خواهید برد که وصف نشدنی است.

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها نمایشگران تصویری اطلاعات و داده ها هستند که هدف آنها ارائه سریع و ساده اطلاعات پیچیده است اینفوگرافیک بهترین گزینه برای ثبت اولین روز به دنیا آمدن نوزاد دلبند شماست که با کمی تحقیق و بررسی می توانید به راحتی اطلاعات را ثبت نمایید.

ژست عکاسی

هر روز یک عکس

هر روز یک عکس از کودک خود تا یک سالگی بگیرید و روز مورد نظر را نیز کنار عکس بنویسید و یک یادداشت روزانه روی عکس از احساس آن روز بنویسید، در روز یکسالکی آلبوم 365 روز فرزندتان را تهیه کرده اید با ورق زدن این آلبوم شاهد تغییرات هر روز او خواهید بود.

با توجه به مواردی که از آتلیه کودک کفشدوزک ذکر شد تهیه آلبوم کار سختی نیست با اضافه و کم کردن تعدادی از جزئیات مانند اولین تصویر سونوگرافی یا اولین لباس و کفشی که خریده اید می توانید تغییرات زیادی را در آلبوم ها به وجود آورید و از آنها لذت ببرید. مقاله ایده عکس ماهگرد نوزاد برای  شما تهیه این آلبوم بسیار مفید خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر امکان آن برایتان فراهم است هر ماه به آتلیه تخصصی کودک مراجعه کنید و حداقل یک عکس از کودک خود ثبت نمایید

اخبار مرتبط اخبار مرتبط