اخبار مرتبط ثبت زیبایی های طبیعی در عکاسی کودک

در عکاسی کودک مقدس ترین حالت لبخندی است که بر صورت او نقش می بندد. این لبخند واقعی در تمام چهره او و در کل بدن او نقش می بندد و جعلی و فریبنده نیست برای رسیدن به این هدف نیاز به تجربه و مهارت زیادی است زیرا ما در حالی که می خواهیم لبخند زیبای کودک را عکاسی کنیم، هدف بزرگتری نیز داریم آن هم لذت بردن از فرایند عکسبرداری است. ما در آتلیه کودک و نوزاد کفشدوزک به دنبال آرامش و آسایش کودکان و نوزادان شما هستیم.

راههای زیادی برای برقراری ارتباط با کودکان وجود دارد تا لبخند زیبا و دلنشین آنها را ببینید.

عکاسی کودک در فضای باز

کشف اسباب بازی یا شخصیت مورد علاقه کودک

زمانی که شخصیت، اسباب بازی یا حیوان دست آموز کودک را یافتید سعی کنید با صحبت کردن و پرسیدن سوالاتی درباره علایق او ارتباط برقرار کنید، برای مثال:

  • آیا بانی دهان دارد؟ 
  • آیا اسم حیوان دست اموز یک دکمه شکم دارد؟ 
  • من تعجب می کنم که کجا اسم حیوان دست اموز می خوابد. آیا او در این کفش بخوابد؟ (نگه داشتن کفش خود) 
  • Hmm، آیا او را در یخچال بخوابید؟ 
  • من می دانم، او باید در رختخواب با مامان و بابا بخوابد؟

سعی کنید سوالاتی را بپرسید که ذهن کودک مشغول نشود و تنها برای سرگرمی با او صحبت کنید زیرا موجب خستگی و بی حوصلگی کودک خواهید شد.

حیوانات

حیوانات چیزی هستند که بچه ها به راحتی می توانند به آن ارتباط برقرار کنند و برای کودک سرگرم کننده و هیجان انگیز خواهد بود.

  • در مورد این حیوان چه می دانی؟ 
  • یک اسم زیبا برای این حیوان انتخاب کن؟ 
  • اگر یک خرگوش خانگی داشتی، چه اسمی برای او می گذاشتی؟

کودک را با سوالات عجیب سرگرم کنید مثلا اگر زرافه، گرگ یا پنگوئن داشتی چطور از او مراقبت می کردی یا کجای خانه از او نگهداری می کردی و...

درباره قوانین خانه و خانواده از او بپرسید، قبل از اینکه حتی دوربین خود را دست بگیرید راجع به شخصیت کودک فکر کنید که آیا خجالتی و کم رو است، آیا پر انرژی و پر جنب و جوش است، آیا پر خور و با نمک است و... شناخت هر یک از این موارد و عادت به برقراری ارتباط با کودکان مختلف به زودی برای شما کاری حرفه ای خواهد شد.

در آتلیه کودک کفشدوزک همه این موارد به خوبی رعایت شده و کادر مجرب ما بهترین لحظات زندگی را در استدیو تخصصی عکاسی برای کودک دلبند شما فراهم خواهد کرد.

برگرفته از: digital-photography-school

 

اخبار مرتبط اخبار مرتبط