اخبار مرتبط ژست‌های بارداری را بشناسید

بارداری از دوران‌هایی است که شاید فقط یک بار در زندگی هر زنی اتفاق بیافتد و به همین دلیل است که می‌تواند یکی از زیباترین دوره‌ها باشد. این روزها مد شده است که زنان در زمان بارداری از خود در آتلیه‌ها عکس می‌گیرند. عکس‌های بارداری با عکس‌های معمولی که در آتلیه گرفته می‌شوند خیلی فرق دارند و به همین دلیل نیاز است که در حالت‌ها و ژست‌های خاص گرفته شوند.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری ماه هفتم است. زیرا تا پیش از آن شاید در عکس‌ها متوجه برجستگی شکم مادر نشوید و هنوز برای عکس گرفتن کوچک باشد. در ماه هفتم مادر نسبت به ماه هشتم و نهم در شرایط بهتر و ایده‌آل‌تری است. به دلیل اینکه کار عکاسی طولانی است و نباید به مادر در این وضعیت فشاری خارج از توانش وارد شود، باید در تنظیم وقت با او حساسیت لازم را به خرج داد. به دلیل زمان بر بودن کار عکاسی و خارج از حوصله بودن آن برای مادر، آنها فقط می‌توانند در طی دوران بارداری خود یک بار این کار انجام دهند.

عکس بارداری

برای عکاسی بارداری چه ژستی بگیریم؟

عکس‌های دوران بارداری می‌تواند تنهایی گرفته شود که این عکس‌ها باید طوری گرفته شوند که باردار بودن مادر در مرکز توجه باشد. مادر باردار می‌تواند همراه با همسر خود نیز عکس بگیرد که این عکس‌ها بسیار عاشقانه و احساسات برانگیز می‌شوند. معمولاً آتلیه‌ کودک یا آتلیه نوزاد که از کودکان عکس می‌گیرند از زنان باردار هم عکاسی می‌کنند.

بیشتر آتلیه‌ها برای انتخاب ژست آلبوم دارند و شما به عنوان یک مراجعه کننده می‌توانید از آنها استفاده کنید. انتخاب ژست و پوزیشن از میان آلبوم‌ها خیلی کار سختی نیست. تازه شما می‌توانید پیش از عکاسی با مراجعه به سایت‌های ایرانی و خارجی ژست‌های دیگری را نیز برای خودتان انتخاب کنید. یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید بکنید این است که خودتان برای خودتان ایده‌ پردازی کنید و ژست بگیرید.

یکی از لذت‌هایی که عکاسی دوران بارداری دارد این است که وقتی فرزندتان بزرگ شد می‌توانید به او عکس‌ها را نشان دهید. مطمئن باشید به خاطر اینکه هنوز پا به دنیا نگذاشته از او عکس گرفته‌اید بسیار هیجان زده خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید به وضوح او را در عکس‌های خود درون شکمتان نشان دهید.

عکس‌های دو نفره با همسر از جذابیت بیشتری در عکاسی باردرای برخوردار هستند. در واقع یک عکس دسته جمعی سه نفره با حضور جنین در شکم مادر است. بهتر است مادر از لباس‌های زیبا و مجلسی دوران بارداری برای عکاسی استفاده کند که عکس‌ها جلوه بهتری داشته باشند. می‌توانید عکس‌های سه نفره اسپرت هم بگیرید. استفاده از لباس‌هایی با رنگ مناسب در عکس‌ها مهم است که می‌توانید با هماهنگی عکاس این کار را انجام بدهید. 

این عکس‌ها باید سرشار از احساسات باشند تا زیبا از آب در بیایند. هم عکاس باید این نوع عکاسی را دوست داشته باشد و هم اینکه مادر باید در شرایط خوبی باشد و حس راحتی بکند تا عکس‌های خوبی از او و فرزندش به ثبت برسد.

اگر شرایط برایتان محیا است و مشکلی ندارید می‌توانید عکس‌ها را در فضای باز هم بگیرید که قطعاً به خاطر نور طبیعی از جذابیت‌ بیشتری برخوردار خواهند بود.

کار جالب دیگری که می‌توانید بکنید این است که اگر فرزند بزرگ‌تری دارید او هم در عکس‌ها حضور داشته باشد. عکس به همراه پدر فرزندانتان و فرزند دیگرتان بسیار خاطره‌ انگیز خواهد بود.

استفاده از یک سری عناصر برای تزئین عکس‌ها مانند عکس سونوگرافی کودک، عروسک‌های کودکانه و لباس‌ها و کفش‌های کودکانه می‌تواند عکس‌ها را زیباتر و خاص‌تر کند.

آتلیه کودک و نوزاد کفشدوزک تمام امکانات و شرایط لازم برای عکاسی بارداری را دارد و با عکاسان با تجربه در خدمت تمام خانواده‌ها است. شما می‌توانید برای گرفتن عکس بارداری با جدیدترین ژست‌های روز با آنها تماس بگیرید.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط